autopilot_concept

AUTOPILOT CONCEPT

PROGRESYVIŲ SPRENDIMŲ PAVYZDYS

Langų apkaustai AutoPilot pasižymi patikimumu, reguliavimo paprastumu bei montavimo ir aptarnavimo patogumu. Winkhaus’o apkaustai sėkmingai atlaikė rimtus atsparumo susidėvėjimui išbandymus. Ši produkcija pagaminta iš plieno ir nucinkuota galvanizacijos budu, taip atitikdama RAL GZ 660/1+2 normą, kuri užtikrina ilgalaikę elementų paviršių apsaugą.

APSAUGA

Priešįsilaužiminiai elementai užtikrina aukštą apsaugos lygį. AutoPilot Concept apkaustai plastikiniams langams turi keturis apsaugos lygius. Bazinė apsauga (pati žemiausia) turi vieną arba du priešįsilaužiminius taškus. Aukščiausias apsaugos lygis užtikrinamas priešįsilaužiminių taškų atstumų išsidėstymu, tarp kurių turi būti, ne didesnis nei 50cm atstumas (mažiausia 7 priešįsilaužiminiai taškai).

MONTAVIMAS

Kampinių jungčių ir vidurinių blokadų specialiosios konstrukcijos dėka, autPilot apkaustai tinka tiek rankiniam, tiek ir automatiniam montavimui. Būtent kompanija WinkHaus pirmą kartą įgyvendino visiškai automatinį apkaustų montavimą lango rėme ir varčioje.

VIENAS IŠ PRIVALUMŲ

WinkHaus gaminami apkaustai turi vieną išskirtinę ypatybę. Tai ekscentrinis ritinėlis, kuris reguliuoja varčios prispaudima prie rėmo +/- 0,8mm diapazone nenaudojant jokio papildomo įrankio.

AUTOPILOT COMFORT

ATIDAROMŲ-ATVERČIAMŲ LANGŲ APKAUSTAI SU VISO PERIMETRO VĖDINIMO FUNKCIJA

AutoPilot Comfort – tai naujas žingsnis į priekį. Apkaustai AutoPilot Comfort sėkmingai suderina jau senai užsirekomendavusią atidarymo-atvertimo sistemą su visiškai naujais funkcionavimo ypatumais, kaip kad maksimaliai saugiu vėdinimu per visą lango perimetrą.

 Visiškai naujoviškai

Įprastam lango atidarymui-atvertimui AutoPilot Comfort užtikrina naują vėdinimosi būdą – lygegretųjį atidarymą. Pakanka pasukti rankenėlę 180 laipsnių kampu ir visa lango varčia atsistumia 6mm atstumu nuo rėmo per visą perimetrą. Toks tarpas leidžia maksimaliai vėdinti patalpą bet kokiomis oro sąlygomis. Šis sprendimas užtikrina dar vieną nenugalimą pasiekimą: priešįsilaužimas šioje padėtyje yra toks pat aukštas, kaip ir esant pilnai uždarytam langui ir atitinka visus reikalavimus.

AutoPilot Elegance

PASLĖPTŲ VYRIŲ SISTEMA

Kartais įprastiniai, matomi vyriai gadina lango estetinį vaizdą. Sistemoje TopStar (Elegance) vyriai yra paslėpti apkaustų griovelyje, todėl bus matyti tik aiškūs, vientisi lango rėmo ir varčios kontūrai bei elegantiška rankenėlė. Elegance sistema yra sukurta AutoPilot Concept pagdindu, todėl turi visą bazinės sistemos funkcionalumą ir patikimumą.

AUTOPILOT ERGO

Comfort Ergo apkaustai

Comfort Ergo atidarymo-atvertimo sistema gali labai palengvinti langų, esančių sunkiai prieinamose vietose, eksplotaciją. Naujos sistemos privalumai išryškėja laiptinės, vonios kambario languose ir pan.

Lango valdymo komfortą gali įvertinti kiekvienas.

Langų apkaustai ERGO leidžia atidaryti langą be jokių pastangų. Rankenėlė ir sija yra montuojama aptinėje varčios dalyje. Norint atidaryti ar atversti langą, tereikia pasukti rankenėlę 90 ar 180 laipsnių kampu, o varčios nereikia visiškai traukti. Tokiu būdu valdyti langą galima ir sėdint. Tai itin patogu ribotų fizinių galimybių žmonėms.

Techninės charakteristikos

Leistini varčios matmenys:
Plotis: 420-1100mm
Aukštis: 420-2300mm
Galimas varčios svoris – 80kg
Maksimalus varčios plotas 1,5 kv.m

Patariama naudoti kiek galima tvirtesnę lango rankenėlę.

© 2021 Baltlonga

Click Me