PALANGES PJUVIS MDP
PALANGES PJUVIS PVC

PALANGĖS

Renkantis langus nemažiau svarbu nuspręsti kokias palanges ir kokio pločio jas pasirinkti. Viduje, dažnaiusiai dedamos PVC arba MDP palangės. Startinis vidinių palangių plotis daugiabučiuose turėtų būti apie 20-30cm, atsižvelgiant į radiatorius, kambarius, klientų pageidavimus, bei kitus aspektus. Jei stiklintas balkonas – statant balkono bloką iš lauko pusės rekomenduoja dėti plastikinę palangę, tokiu atveju ant jos galima padėti gėles, ar kitus daiktus. Ji standartiškai būna 10-15cm pločio.
PVC palangės

Mūsų naudojamu plastikinių palangių profilis turi korinę formą, leidžiančią pasiekti maksimalų gaminio stangrumą, o tai ypač svarbu, montuojant palanges didesnėse angose. Veikiant radiatoriaus šilumai palangės nesideformuoja. Tobulai lygų paviršių, elegantišką noselę, paviršiaus dekoratyvinės plėvelės švelnų matinį blizgesį ir spalvų įvairovę pastebės ir įvertins net pats reikliausias pirkėjas. Palangės papildomai yra padengtos apsaugine plėvele, leidžiančia apsaugoti gaminį montavimo metu. Palangių galai uždengiami antgaliais. Siūlome antgalius su nosele ir be noselės.

 

Kodėl verta rinktis plastikinę palangę?

1. Plastikinės palangės turi puikias termoizoliacines savybes. Kadangi palangės plotas patalpoje yra gana didelis, tai, esant natūralaus ar dirbtinio akmens palangei, iš sienos į patalpą plis šaltis.
2. Plastikinės palangės visiškai nebijo drėgmės. Esant šaltoms pastato sienoms, šalčiui iš lauko (šerkšnui) susitikus su šiluma, sklindančia iš patalpos, sienos viduje atsiranda drėgmė (rasos taškas), kuri veikia sienos viduje sumontuotą palangę. Esant blogai patalpų ventiliacijai lango stiklas rasoja, o kondensatas teka ant palangės. Laistant gėles neretai palangės irgi nukenčia nuo mūsų nuoširdžių pastangų. Visais išvardintais atvejais neatsparios drėgmei palangės deformuojasi, pelija, nuo jų ima luptis dažai ar kitos dangos.
3. Plastikinės palangės yra ilgaamžės, lengvai valomos buitiniais valikliais, atsparios trinčiai, saulės spinduliams, sunkiai degios.

SVARBU: Apsauginę plėvelę nuimti tik pilnai atlikus montavimo ir angokraščių apdailos darbus.

 

MDP palangės

Palangės pagamintos iš drėgmei atsparios medžio drožlių plokštės, kurios viršutinė bei apatinė pusės padengtos 0,6 mm storio laminatu (CPL). Laminatas (CPL) yra atsparus: mechaniniam, cheminiam, temperatūros (iki 1500 C), UV spindulių poveikiui, nepraleidžia drėgmės. Todėl palangės pasižymi dideliu atsparumu lenkimui, atsparios įbrėžimams, neblunka, atsparios drėgmės poveikiui ir t.t. Tai yra puikus pasirinkimas naujos statybos namams bei atliekant renovacijos darbus

© 2021 Baltlonga

Click Me