vertikalios-zaliuzes

Horizontalios žaliuzės jau seniai įsitvirtino kaip labiausiai praktiškas ir populiarus interjero dizaino elementas. Jos puikiai dera su tiulinėmis ir naktinėmis užuolaidomis. Horizontalios žaliuzės plastikiniams langams ir montuojamos tarp stiklų mediniuose languose yra paprastas, universalus, nestandartinis dekoras langams. Dėka įvairių spalvų šios žaliuzės gali sukurti nepakartojamą atmosferą patalpoje. Jas galima pritaisyti biure ir namuose, nes turi plačias medžiagų pasirinkimo bei prie lango pritaisymo galimybes. Horizontalios žaliuzės plastikiniams bei mediniams langams išsiskiria tuo, kad šonuose pritvirtinamos juostelės, kurių pagalba atidarius langą žaliuzės išlieka prigludusios prie stiklo. Šis variantas puikiai tinka virtuvės ir vonios kambariams. Horizontalias žaliuzes taip pat galima montuoti mediniuose languose tarp stiklų. Jos padidina lango šiluminę varžą, ilgiau išlieka švarios. Tai pat įmonė siūlo išorėje pritvirtinamas horizontalias žaliuzes su apačioje įmontuotais laikikliais, apsaugančiais jas nuo „plevėsavimo”. Šias žaliuzes galima montuoti prie lubų, sienos, į lango ar durų nišą. Galima reguliuoti juostelių pasvirimo kampą, pakelti-nuleisti ir norimame aukštyje užfiksuoti žaliuzę.

Vertikalios žaliuzės – tai vertikaliai kabančios audinio juostos 127 mm arba 89 mm. Apie gaminio funkcionalumą byloja tai, kad labai patogu reguliuoti šviesos srautą į patalpą – juostas galima pradaryti arba visai uždaryti grandinėlės pagalba. Virvutės pagalba juostos gali suvažiuoti į vieną ar skirtingas puses. Taip langas lieka visai tuščias.

   Vertikalias žaliuzes galima montuoti tiek į nišą tiek ant nišos. Įvairių atspalvių ir raštų audiniai leidžia kombinuoti kelias spalvas vienoje žaliuzėje. Vartotojo patogumui, galima pasirinkti vertikalios žaliuzės valdymo tipą. Jų yra penki. Galima kombinuoti ir juostų ilgį vienoje žaliuzėje. Taip išgaunama daugiau žaismingumo. Taip pat vertikalias žaliuzes galima montuoti palėpėje, kur langų viršutinė dalis nėra horizontali (trapecijos formos).

Vertikalios-zaliuzes (1)
1219_zoomed_dsc00310

Klostuoto audinio žaliuzes dažnai vadiname plisuotomis žaliuzėms arba tiesiog plise (nuo prancūziško žodžio plissé).
Šios naujos kartos plisuotos žaliuzės daug patogesnės ir funkcionalesnės už daugelį analogų. Siauresnis profilis, prie kurio jos tvirtinamos, leidžia sumontuoti žaliuzes labai arti stiklo ir visiškai netrukdo lango ar balkono durų atidarymui. Klostuotas audinys išlieka prigludęs prie stiklo net ir atvėrus langą į vėdinimo padėtį. Skirtingai nei roletams, plisuotoms žaliuzėms nereikalingos lango plotą mažinančios šoninės kreipiančiosios. 
Ši konstrukcija tinka absoliučiai visiems langams, nepriklausomai nuo lango profilio formos ar medžiagos. Konstrukciniai elementai gali būti baltos, aliuminio – pilkos, šviesiai rudos, auksinio ąžuolo ir tamsiai rudos spalvos. Tvirtinimo mechanizmas labai paprastas. Plisuotas žaliuzes galima bet kada lengvai nukabinti, išplauti ir vėl pritvirtinti.
Animacijoje parodytas populiariausias plisuotos žaliuzės valdymo būdas. Ta pati žaliuzė gali būti pakeliama ir iš viršaus, ir iš apačios arba tiesiog išskleidžiama bet kurioje lango dalyje tiek, kiek tuo momentu reikia.

 

Žemiau pateiktame paveiklėlyje puikiai matome, kad šios žaliuzės labai lengvai valomos!

plisse1

© 2021 Baltlonga

Click Me